Afera Nitro-Leśna

Z kononopedia
(Przekierowano z Afera leśna)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Afera leśna (Nitro-Leśna) - ogólna nazwa wydarzeń skupiających się wokół filmu dokumentującego nakrycie Wojciecha 'Majora' Suchodolskiego na odurzaniu się znanym rozpuszczalnikiem 'Nitro'.

Początek

28 sierpnia 2019 roku na kanale PatoTV (na którym wcześniej publikowane były głównie filmy z udziałem Jana Ł. bo RODO) pojawił się film, zatytułowany "Major wącha." przedstawiający Wojciecha Suchodolskiego na odurzaniu się bliżej nieokreśloną substancją - sądząc po ilościach pustych butelek rozpuszczalnika 'Nitro' Major odurzał się właśnie tym środkiem. Miejsce nagrania to prawdopodobnie Las Zwierzyniecki w Białymstoku. Na filmie widać z oddali Wojciecha wciągającego opary Nitro z reklamówki. W ujęciu z bliska widać, że Major jest otępiały, jednak nie stracił jeszcze kontaktu z rzeczywistością. Zapewne nie rozpoznał nagrywającego. Pojawiła się również transmisja na żywo, jednak była ona krótka i ze względu na ograniczony zasięg wyemitowana w niskiej jakości.

krzysztof dzwoni po służby w sprawie majora

Następstwa

Znalezisko z filmikiem wylądowało z płomieniem na Wykopie. Dzień później, 29 sierpnia 2019 twórca nagrania wyjaśnił na stronie Wykop.pl (posługując się kontem PatoTv2), że nagranie Majora odurzającego się w lesie było całkiem przypadkowe. Według jego wersji wydarzeń Wojciech został namierzony w lesie poprzez zadzwonienie do niego, a dźwięk dzwonka pozwolił dotrzeć do kryjówki.

Na kanale Wojciecha Suchodolskiego, tego samego dnia w południe, pojawił się film ze sprostowaniem zatytułowany DZEDOBRY SPCISLNIE BLO NAGRANE (tłum. z bombaskiego - Dzień dobry, to specjalnie było nagrane), w którym wyjaśnia, że cała sytuacja została sfabrykowana, a Major umówił się z nagrywającym, by stworzyć rozgłos i wszystko było 'uzgodnione'. Stwierdził, że zapłacił księgowej, po czym umówili się na nagrania, a reklamówka była pusta. Oznajmił, że ludzie chcą go zniszczyć. Zauważalny spadek subskrypcji z 80 tyś. na 79 tyś.

Kolejne filmy

Major odpoczywa po powrocie z lasu

W godzinach popołudniowych tego samego dnia na kanale PatoTV pojawił się kolejny, obiecany przez nagrywającego film dokumentujący uzależnienie Majora, zatytułowany 'Wiewiórki przemówiły'. Film miał być nagrany również tego samego dnia, lecz rano, dzień po wydarzeniach z filmu 'Major wącha'. Co ciekawe, Wojciech siedzi w tych samych ciuchach, co dzień przedtem co może sugerować, że bohater uniwersum od nagrania pierwszego filmu nie opuścił leśnej kryjówki, zostając na noc. Twórca nagrania ewidentnie zgrywa się w ukryciu z tripującym Majorem podając się za 'wiewiórki' i Boga.

Podczas wieczornej transmisji na żywo na kanale PatoTV właściciel kanału zadzwonił na numer Majora. Wojciech tłumaczył się (prawdopodobnie nie wiedząc, że rozmawia z PatoTV, twórcą nagrań), że umówił się z kimś w mieście i przyjechał po Majora samochodem. W tym czasie na kanale Suchodolskiego pojawił się kolejny film 'DZEKUJE DLA JTUBY ZA 80 TŚECI POZDRAWIAM WAS' (pol. Dziękuję dla Youtube za 80 tysięcy (subskrypcji), pozdrawiam Was), w którym powtarzał swoją wersję wydarzeń.

30 sierpnia 2019 roku, nad ranem Major wrzucił film DZEDOBRY WLAŚNIE MÓWIE JAK BLO NAPRAWDE. W tym filmie stwierdził zaś, że w reklamówce znajdował się nektar wieloowocowy. Jako 'dowód' Wojciech pokazał kartonik soku do kamery, a rozpuszczalnik został kupiony przez bliżej nieokreślonego "niego". Porównał się również do "Szwagrów". Ciekawostką jest, że przez wypowiedź Suchodolskiego w tle przebija się sitcomowy śmiech (zapewne z telewizora bądź laptopa), który zgrywając się z wypowiedzią podbija komizm sytuacji. Prawdopodobnie pochodziły z jednego z odcinków 'Jasia Fasoli'.

Wieczorem pojawił się film na kanale Belweder Warmianina ul. Szkolna 17 zarządzanego przez redaktora Fiodorczuka. Kononowicz oznajmił, że pogodził się z Mexicano i planują wyjazd. Również zapowiada wysłanie Majora do "Houston", czyli Choroszczy. Opowiedział całą sytuację: widz z Krakowa poinformował Kononowiczał o całej sytuacji i nagranych filmach na kanale PatoTv.

Odbyła się również transmisja na owym kanale z udziałem Pana Prezydenta Kononowicza. Wiadomo, że Warmianin złożył pismo na policję w sprawie wąchającego Majora. Próbował dodzwonić się do Sławka i Pawła, jednak spełzło to na niczym. Zasugerował również prześmiewczo, że Major uprawia seks analny. W tym czasie Major przebywał w Warszawie, a następnego dnia na Mazurach. Ten zaś zapowiedział, że złoży na Kononowicza pismo do odwokata.

Konfrontacja Boża

W sobotę, 31 sierpnia 2019 roku doszło do apogeum wydarzeń. PatoTv wrzucił kolejne filmy ze spotkaniem z Wojciechem jak i bliżej nieznajomą dziewczyną, która przebywała w miejscu odurzania się Majora. Pan Prezydent wygłosił swoje długo oczekiwane expose, doszło również do uszkodzenia mienia - Astra Boża została oblana farbą, a Warmianin zrzucił winę na nieobecnego Majora, który na jednym ze swoich filmów zapowiedział powrót na Szkolną w południe.

W późnych godzinach wieczornych odbył się prowadzony z ukrycia livestream na kanale Belweder Warmianina ul. Szkolna 17. Atmosfera była napięta - Kononowicz był w tej sytuacji bardzo stanowczy i ofensywny, gniotąc Majora pejoratywami i zarzucając mu gejowski seks ze Sławkiem i Pawłem ("na dwa baty"). Pojawiło się parę gorących momentów, w którym prawie doszło do rękoczynów, a Wojciech już "zakładał buty" do bójki. Redaktor Fiodorczuk uchwycił kadr, który zwiastował bójkę, jednak bohaterowie Uniwersum nie byli do niej skłonni.


Encyklopedia edytuj

Mamy 867 artykułów, 1399 plików i 15 041 edycji.

Aktualne wydarzenie

Major wrócił z Choroszczy ale od razu poszedł do lasu, Afera pogrzebowa

Popularne

Społeczność

Bot uniwersum

Majorbot banner 1 trans.png

Archiwum

Naszkolnej.png

ARCHIWUM FILMÓW Z UNIWERSUM

Kanały

Lista kanałów Uniwersum znajduje się tutaj, zaś najlepsze materiały filmowe w tym artykule. Ze względu na częste usuwanie kanałów YouTube, zalecamy korzystanie z archiwów poniżej:

Ostatnie zmiany