Podlasie XXI wieku

Z kononopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Podlasie XXI wieku (znana także jako Polska Zjednoczona Partia Boża) - komitet wyborczy założony w 2006 roku przez Adama Czeczetkowicza[1]. Jego najsłynniejszym członkiem jest Krzysztof Kononowicz, niedoszły Prezydent RP i Wielki Książe Białostocki. Siedziba jedynej, słusznej partii znajduję się w Willi Najjaśniejszego Prezydenta RP Krzysztofa Kononowicza przy ulicy Szkolnej 17.

Komitet powstał jako bunt przeciwko marnocie obecnej klasy politycznej oraz walka o rzeczy które istnieją tylko w nazwach jako wolność i sprawiedliwość nie dla bogatych ale dla wszystkich obywateli naszego kraju jakim jest Polska.

—Apel do rodaków pochodzący ze strony Komitetu.

Aktualnie pełna nazwa brzmi "Godność i prawo. Podlasie XXI wieku. Stowarzyszenie Obywatelskie".* Oskar podczas wyborów

Członkowie

 • Adam Czeczetkowicz - (s)twórca i założyciel Komitetu. Bez niego prawdopodobnie nie powstałby "sukces" Kononowicza. Apeluje o głosowanie na zwykłych, prostych ludzi - bezrobotnych, uczciwych i jednolinijnych.  
 • Oskar Wądołowski - pseudonim Axelio - Kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego. Jego program to m.in. zlikwidowanie pijaństwa i naprawa komunikacji w Białymstoku.  
 • Krzysztof Kononowicz pseudonim Bęben - Kandydat z ramienia KWW Podlasie XXI Wieku, nieformalny Prezydent RP. Jego program to m.in. likwidacja papierosów, alkoholu i narkotyków.  
Ulotka wyborcza partii
 • Wojciech Suchodolski - wiceprzewodniczący partii[2], major Armii Czerwonej, weteran wojny w Bombasie, obiekt westchnień wszystkich Polek.
 • Jarosław "Mexikano" Andrzejewski - obecnie zawieszony rzecznik partii[3], wybitny reżyser i scenarzysta.
 • Marek Czarniawski - Kandydat z ramienia KWW Podlasie XXI Wieku. Jego program to m.in. odebranie koncesji przestępcom sprzedającym alkohol nieletnim.[4]
 • Andrzej Pochylski - Pełniący rolę skarbnika vloger internetowy, kandydował do rady miejskiej. Znany z podkładania bomb i częstych wizyt w Choroszczy.
 • Jacek Iwaniuk - Kandydat z ramienia KWW Podlasie XXI Wieku. Jego program to m.in. zwiększenie ilości nocnych autobusów.[5]
 • Zbigniew Zaniewski - Kandydat z ramienia KWW Podlasie XXI Wieku. Jego program to m.in. bezpłatne przejazdy dla osób poszukujących pracy.[6][7][8]
 • Grzegorz Ignatowicz - Kandydat z ramienia KWW Podlasie XXI Wieku. Jego program to m.in. usprawnienie działania Poczty Polskiej.[9][10]
 • Sławomir Warczyk - Prawdopodobny kandydat z ramienia KWW Podlasie XXI Wieku. Stresuje się przed kamerą.[11]

Przy Partii działają także siły specjalne - Biuro Interwencji Obywatelskich. Zajmuje się ono likwidowaniem wrogów społeczeństwa np. mecenasek, Tomasz Terka.

Przypisy

Encyklopedia

Mamy 862 artykuły, 1367 plików i 14 865 edycji.

Aktualne wydarzenie

Afera Nitro-Leśna

Popularne

Społeczność